خانه

باید مقداری را وارد کنید

articleImg

تولیدی میز صندلی در کرج:

 تولیدی میز صندلی در کرج:

تاریخچه شهر کرج:
اگر بخواهیم تاریخچه شهر کرج را مورد بررسی قرار دهیم، باید گفت که این شهر در کتاب اوستا با عنوان روستای کلاک برای اولین بار نام برده شده است. لازم به ذکر است که این شهر قدمت بسیار زیادی دارد تا آنجا که در شاهنامه نیز نامی از کرج برده شده است. گفتنی است این شهر پیش از اسلام نیز وجود داشته و به دلیل آب و هوای بسیار خوبی که در آن برقرار بوده و رودخانه‌ های روان آن مردم در آن سکونت داشته اند.

 

امروزه بعضی از افراد فکر می‌ کنند که یک شهر نوپا است اما چیزی که وجود دارد این است که با توجه به اسناد و مدارک تاریخی این شهر به عنوان یکی از شهرهای باستانی محسوب می‌ شده است. از نمونه‌ های آثار تاریخی آن باید قلعه شاه دژ، قلعه کلاک، قلعه دختر و سایر بقایای جا مانده از تاریخ و تمدن ایرانی را اشاره کرد. در کل می ‌توان گفت که این شهر به عنوان یکی از شهرهای تاریخی محسوب می‌ شود و تا پیش از سال ۸۹ به عنوان یک شهر وابسته به تهران محسوب می گردید. اما در سال ۸۹ به عنوان مرکز استان البرز معرفی شد و امروزه یکی از شهرهای بزرگ و پرطرفدار ایران برای کار و مهاجرت محسوب می شود.

بررسی مردمان کرج:
سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می‌ آید این است که اصالت مردم کرج به چه صورت می باشد و جمعیت شهری این شهر چگونه است؟ در این مورد می توان گفت که امروزه 2.000.000 نفر جمعیت در شهر کرج زندگی می کنند و از این حیث به عنوان یکی از پرجمعیت ‌ترین شهرهای کشور می باشد. اگر بخواهیم اصالت در این شهر را مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت که از تمام قومیت ‌ها و جای جای ایران در این شهر موجود می باشند.

 

چیزی در حدود ۳۰ درصد از مردمان شهر کرج را آذری‌ ها، ۵۳ درصد از آنها را فارس ها و باقی مانده آن را، قومیت های کرد، شمالی، عرب، لر و دیگر قومیت های مختلف شکل داده‌ اند. با توجه به اینکه این شهر جای بسیار مناسبی برای کار و مهاجرت محسوب می شود و در نزدیکی های پایتخت یعنی تهران قرار گرفته است، بسیاری از افراد سالانه به این شهر سفر می نمایند. می توان گفت که اصیل ترین مردمان این شهر همان فارس ها می باشند که ۵۳ درصد از این شهر را شکل داده اند.

 

 

 

 

میز کارمندی

از محصولات مبلمان اداری که این روزها کاربرد بسیاری در دفاتر مدرن دارند؛ میز کار گروهی است. به زبان ساده میز کار گروهی به یک میز اداری گفته می‌شود.

میز کانتر و میز پذیرش

میز کانتر همانند سایر میز های اداری وکنفرانس باید مطابق با اصول ارگونومی طراحی و ساخته شود چرا که این ویژگیها باعث می شود که ریسک آسیب به منشی یا کارمند را به حداقل برساند.

راهکاری نوین در طراحی دکوراسیون اداری

هماهنگی و تطابق فضای کار با ماهیت کار و حرفه شما دارای اهمیت زیادی است. به واقع انتخاب یک فضای مناسب کاری و هماهنگ با نوع فعالیت حرفه‌ای و شغلی اثر زیاد و عمیقی بر روند کار خواهد داشت.

مبلمان اداری

مبلمان اداری در یک فضای کاری می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد؛ از این رو، توجه به این وسایل که با مهندسی دکوراسیون داخلی ارتباط مستقیم دارند، می‌تواند در بهینه سازی شرایط کارآن اثرگذار باشد.

 

مدل گسترش

پارتیشن اداری دوجداره گسترش به گونه ای طراحی شده تا با کم شدن شیشه و استفاده بیشتر از پرکننده ها و پانل های غیر شیشه ای، محیط محفوظ تر و کم دیدتر به نظر بیاید استفاده از پارتیشن گسترش در محل هایی که نیاز به رد نشدن صدا بین دو محیط دارند پیشنهاد می شود.

مدل پارسا

ساختار طراحی و تولید پارتیشن دوجداره مدل پارسا به گونه ای است که پانل ها و فریم شیشه به نسبت ستون ها و ساختار کلی پارتیشن برجسته هستند . این موضوع باعث زیبایی بیشتر این تیپ از پارتیشن به نسبت سایر تیپ ها می شود

مدل اجلاس

طراحی پارتیشن اداری دوجداره اجلاس ترکیبی زیبا از شیشه های بلند و عمودی و فریم MDF برای نوردهی بهتر و بیشتر به محیط و امکان ایجاد بیشترین هماهنگی روابط بین کارمندان در محیط اداری می باشد.

میز اداری

میز گروهی گسترش در حقیقت ترکیبی است ساده از میزهای اداری تکی و پارتیشن گسترش.میز گروهی جهش، بیشترین حجم ممکن فایلینگ های اداری را در اختیار هر کارمند قرار می دهد و این موضوع با رعایت حداقل اشغال فضا فراهم می گردد میز گروهی آراد،اشغال کمترین مقدار از فضا را دارد و البته سعی شده تا در کنار اشغال فضای کم ، حداکثر میزان فضای ذخیره سازی شخصی در نظر گرفته شود.

کمد (فایلینگ) اداری

نگهداری و بایگانی صحیح اسناد و اوراق ، بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های هرمحیط اداری است . در این میان ، فایلینگ های اداری ،شامل انواع کمد اداری و کمد بایگانی , فایل ۳ کشو زیر میزی, انواع فایل کشو دار  و سیستم های بایگانی اداری جدا از نگهداری و طبقه بندی اسناد باید زیبایی و کاربرد بالایی داشته باشند.